Geschäftsbedingungen

Piegādes nosacījumi

Preču piegādes un montāžas izmaksas nav iekļautas norādītajā preču cenā.
Pēc pasūtījuma veikšanas mūsu speciālists sazināsies ar Jums, lai saskaņotu piegādes laiku un piegādes adresi, kā arī citus piegādes nosacījumus.
Piegāde tiek veikta pēc pilnas pirkuma apmaksas.
Preču saņemšana SIA “INTEMA” ražotnē Kandavas ielā 14b, Rīgā ir bez maksas.

Atteikuma tiesības

LR Ministru Kabineta Noteikumi nosaka, ka 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, Jums ir tiesības vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), veicot preces atgriešanu. Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.
Prece pircējam jāatgriež pārdevēja noliktavā.
Uzsākot iegādātās preces lietošanu, Jūs apliecināt, ka tā atbilst pasūtītajai precei un prece vairs nevar tikt atgriezta (atvērts tādas preces iepakojums, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ MK 255 22.punkts).
Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības, ja prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta (MK 255 22.punkts).
Pievēršam Jūsu uzmanību, ka visa SIA “Intema” produkcija tiek izgatavota pēc pasūtījuma.

Mīksto mēbeļu un matraču lietošanas noteikumi un garantijas nosacījumi

1. Ekspluatācijas noteikumi:
1.1 Mēbeles ieteicams lietot iekštelpās, kur gaisa temperatūra ir no + 5 līdz +30°С un gaisa mitrums ir 60±15%.
1.2 Mēbeles nav ieteicams novietot tuvu mitrām un aukstām sienām vai siltuma avotiem (minimālais attālums 0,5 m).
1.3 Mēbeles jāaizsargā no tiešiem saules stariem.
1.4 Saņemot matraci, to nepieciešams uzreiz izpakot. Pēc rūpnīcas iepakojuma noņemšanas, ir nepieciešams atstāt matraci uz 6-8 stundām labi vēdināmā vietā tehnoloģiskās smaržas izžūšanai, kas nav defekts.
Atkarībā no telpas ventilācijas pakāpes pilnīga smaržas izzušanas var prasīt no 3 dienām līdz 3 nedēļām. Matračiem ar dabīgām pildvielām (kokosriekstu kokosšķiedras, latekss, kokvilna, aitas vilnas uc.) smarža, kas raksturīga dabīga materiālam un kas saglabājas, nav defekts.
1.5 Jāatceras, ka matrača ortopēdiskas īpašības pilnībā izpaužas, ja to izmanto kopā ar ortopēdisku pamatu. Ir pieļaujama matrača izmantošana tikai uz ventilējamām virsmām.
1.6 Matrača ilgtermiņa uzglabāšana ir atļauta tikai horizontālā stāvoklī.
1.7 Mīkstās mēbeles un matraci būtu jālieto (vai uzglabā) apstākļos, kas izslēdz mitruma un kondensāta veidošanos.
1.8 Matracis jāapgriež divas reizes gadā.
1.9 Lai novērstu liekā mitruma uzkrāšanos matrači rekomendē vēdināt vismaz reizi gadā. Atbrīvojiet guļvietu no guļvietas piederumiem un atstājiet uz 5-6 stundām ar atvērtiem logiem.
1.10 Mīksto mēbeļu un matrača attīrīšanai no putekļiem var izmantot putekļu sūcēju; mazākiem traipiem var izmantot vieglu ziepju šķīdumu vai speciālo šampūnu tapsējumiem, izvairoties no pārliekas matrača samērcēšanas.
1.11 Ja uz mīkstas mēbeles / matrača izlijis ūdens, "savāciet" to ar sausu drānu no labi uzsūcoša materiāla. Neapklājiet matraci ar gultas piederumiem, kamēr tas nav pilnībā izžuvis.
1.12 Lai notīrītu ļoti netīru virsmu, ieteicams izmantot vienīgi sauso tīrīšanu. Tīrīšanas līdzekļa izvēlē ieteicams rūpīgi iepazīties ar līdzekļa izmantošanas instrukciju. Pirms vispārējas tīrīšanas ar izvēlēto līdzekli vēlams to izmēģināt nelielā laukumā mazāk pamanāmā vietā. Ja mainās pārklātās vietas krāsa, izmantojiet citu tīrīšanas līdzekli.
1.13 Atcerieties, ka mīkstās mēbeles ir savdabīgs "smaržu savācējs", tādēļ, veicot remontu, dezinfekciju vai citus pasākumus, no visām pusēm apklājiet matraci ar gaisu necaurlaidīgu pārklāju.

2. Nav pieļaujams:
2.1 pakļaut matraci spēcīgām vertikālām slodzēm, piemēram, lēkāšana uz matrača;
2.2 pārsniegt pieļaujamo slodzi uz matrača, kuram ir svara ierobežojumi;
2.3 likts uz matrača virsmas karstus priekšmetus un tādus kuriem ir asi balsti;
2.4 pakļaut matrača virsmu jebkādām agresīvām ķīmiskām vielām.
2.5 Atcerieties, ka matracis ir paredzēts atpūtai guļus pozīcijā. Izvairieties no ilgstošas sēdēšanas uz matrača malas viena un tajā pašā vietā.

3. Garantijas apkopes nosacījumi:
Garantijas apkope ietver ražošanas defektu novēršanu 24 mēnešu laikā no preces iegādes brīža. Defektu novēršana garantijas apkopes ietvaros tiek īstenota 30 dienu laikā no pretenzijas saņemšanas brīža rakstiskā veidā.

3.1. Par ražošanas defektu netiek uzskatītas:
- īpatnības, kas radušās materiāla faktūras vai stila dēļ, piemēram, nelielas (maz pamanāmas) krāsu vai tekstūras elementu atšķirības;
- augstāk minētā iemesla dēļ – krāsu nesakritības ar agrāk iegādātas mēbeles elementiem maiņas vai papildus pasūtījuma gadījumā;
- padziļinājumi matracī līdz 15 mm, kas rodas sakarā ar mīksto slāņu sablīvēšanos.

Garantija attiecas uz:
- Pildvielām un pārvelkamajiem materiāliem/tapsējumiem;
- Ražošanas defektiem;
- Atslābušām vai pārtrūkušām atsperēm un stieplēm;
- Atsperēm un stieplēm, kas pārplēsušas virsmas materiālu un atrodas ārpus matrača;
- Guļam zonas iegrimumu, ja iedobe ir ne mazāka par 15 mm. Nelieli iegrimumi ķermeņa formā netiek uzskatīti par defektu, jo tā ir dabiska materiāla īpašību izpausme.

Garantija neattiecas uz defektiem, kas radušies:
- pārkāpjot norādītos preces lietošanas un glabāšanas noteikumus;
- preces transportēšanas, iekraušanas/izkraušanas laikā, ja to neveic preces ražotājs/pārdevējs;
- force majeure, dabas katastrofu vai citu nepārvaramu apstākļu rezultātā;
- preces apkopes vai remonta laikā, ko veikusi persona bez atbilstošas kvalifikācijas.
- Garantijas saistības netiek piemērotas, ja garantijas laikā precei tiek nomainīta detaļa/detaļas ar detaļu/detaļām, ko nav ražojis vai apstiprinājis ražotājs.

Top.LV
PULS.LV Professional rating system Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos